Karneval 2019

Zveřejněno: 4. 3. 2019, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 129x

Byl pátek 1. března 2019 a my jsme opět prožili ten krásný den plný masek, barev, smíchu, her a tance - Den tolerance a spolupráce, karneval. Nejprve jsme si v hodinách výtvarných a pracovních činností namalovali obrázky a zhotovili dekorační předměty, kterými žáci VII. třídy vyzdobili tělocvičnu, ve které se karneval odehrál. Tito žáci také zajistili jednotlivá zábavná stanoviště, která v den akce obsluhovali. Žáci VI. třídy se postarali o výběr a reprodukci hudby. A tak jsme si mohli my všichni, kovbojové, indiáni, princezny, králové, piráti, námořníci, vodníci, kočičky i lišky, čarodějky, berušky, vojáci, selky, šaškové a další pohádkové a sci-fi postavičky, užít tento projektový den v plné parádě. 

A co závěrem? Veliké poděkování všem žákům a pedagogům za práci při přípravě karnevalu a za nadšení, ochotu pomáhat, radost a celkové veselí při jeho konání. 

(Text připravila: M. Mlnaříková)