Vánoční setkání 2019

Zveřejněno: 11. 1. 2020, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 468x

V předvánočním období proběhlo ve škole vystoupení našich žáků v rámci projektu Vánoční setkání. Všichni žáci se na tuto akci  připravovali celý podzim, pravidelně a s nadšením pilovali svoje vystoupení. Pod vedením učitelů a  asistentů si žáci chystali vhodné předlohy a studovali texty. Při pracovních činnostech nebo výtvarné výchově si vyrobili nejrůznější kulisy a rekvizity, vánoční dekorace a drobné dárky. Připravený program byl plný básniček, písní, scének i tance. Všem účinkujícím tak právem náležel srdečný potlesk spolužáků, rodičů a dalších návštěvníků z řad veřejnosti. Velké pozornosti se také těšila výstava výkresů a mnoha různých výrobků s vánoční tématikou, které děti vytvořily v průběhu adventního času. Celý den proběhl v poklidné vánoční atmosféře. Projekt Vánoční setkání 2019 se vydařil a všem se líbil.

(Text připravila: I. Balounová)