Karneval 2020 - Den tolerance

Zveřejněno: 25. 2. 2020, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 395x

Princezny, šašci, kovbojové, čarodějky, hastrmani, žirafa, citron, v těchto, ale i v jiných maskách pohádkových i sci-fi postaviček se v pátek 7. 2. 2020 představili žáci při konání  projektového dne Den tolerance a spolupráce - karneval. Dekorační předměty a obrázky na výzdobu tělocvičny, ve které se karneval odehrál, žáci vypracovali v hodinách výtvarných a pracovních činností. Starší žáci se postarali o výběr hudby, krásně vyzdobili tělocvičnu a nachystali jednotlivá soutěžní stanoviště. Projektový den měl opět úspěch. Mladší i starší žáci si navzájem pomáhali, procvičili si koordinaci pohybu, obratnost i smysl pro rytmiku. Celé dopoledne vládla veselá a radostná nálada. Všem aktérům a zúčastněným děkuji za pomoc a podporu.

(Text připravila : M. Mlnaříková)