Madlenka brala dvě stříbrné a jednu zlatou medaili

Zveřejněno: 17. 6. 2021, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 216x

Skvělou reprezentaci naší školy i České republiky předvedla Madlenka při World Athletics Championships v polské Bydhošti. V prvním dnu šampionátu získala česká výprava díky ní stříbrnou medaili v triatlonu, který obnáší běh na sto metrů, vrh koulí a skok daleký. Druhé místo patřilo Madlence i další den v samostatném běhu na sto metrů. Pro zlato si dosáhla poslední soutěžní den ve skoku dalekém. V době příprav, a na šampionátu samotném, ji vzdáleně podporovali i její spolužáci ze třídy, kteří sledovali online přenos World Athletics Championships a drželi jí pěsti. Madlenčin úspěch nás potěšil, děkujeme. Blahopřejeme Madlence i jejím rodičům a přejeme mnoho dalších, nejen sportovních, úspěchů.

Tisková zpráva: 

https://rokycansky.denik.cz/ostatni_region/madlenka-sailerova-brala-dve-stribrne-medaile-a-jednu-zlatou-20210615.html

(Text připravila: A. Nekulová)