Den dětí 2021

Zveřejněno: 26. 6. 2021, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 205x

Projektový den „Den dětí“ proběhl pro všechny žáky naší školy podle časového harmonogramu první červnový den. V úvodu dne se mladší žáci utkali ve sportovních a zábavných disciplínách, které byly rozmístěny na několika stanovištích na školní zahradě a v atriu. Žáci soutěžili se zájmem a čestně, dle pravidel fair-play. Ve druhé části dne si pak většinou zahráli společenské hry. Tečkou byla příprava zmrzlinového pohoštění. Nejstarší žáci 2. stupně se nejprve věnovali přípravě piškotové a kakaové bábovky, poté následovalo klání ve společenských i míčových hrách. Jiní naopak den sportem zahájili a na závěr dne se vydali na krátkou vycházku, aby si smlsli zmrzlinu.  

Pěkné počasí hrálo žákům do karet a projektový den se vydařil a již se těší na další ročník tohoto, pro děti, tak významného dne.

(Text připravily: A. Vébrová a A. Nekulová)