Atletický čtyřboj - Tachov 2019

Zveřejněno: 3. 6. 2019, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 184x

Poslední květnový den cestovali naši nejlepší školní sportovci na krajské kolo Atletického čtyřboje mládeže žáků s SVP do Tachova. Nebyl to pro ně zrovna lehký úkol, neboť museli brzy ráno vstávat, aby již v 6:39 nastoupili do vlaku směr Tachov. Všechny úkony spojené se závoděním byly též nesnadné. Jen si zkuste připravit startovní bloky pro sprint na 60m a postavit se na startovní čáru! Po krátkém běhu absolvovat hod kriketovým míčkem a skok daleký, kde je nutno přesně vyměřit rozběh, nepřešlápnout a zároveň ještě hodit nebo skočit co možná nejdéle. No a na závěr toho všeho ještě zvládnout vytrvalostní běh 800m dívky a 1500m hoši. Všechny tyto disciplíny naši žáci úspěšně zvládli, a i když jejich výsledky nedosáhly na medailové hodnocení, byly to výsledky výborné, za které se rozhodně nemusí stydět.

(Text připravila: A. Nekulová)