Výlet na Radyni

Zveřejněno: 26. 6. 2022, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 235x

Se stoupající denní teplotou a bohatými slunečními paprsky se blíží i konec školního roku a tak se všichni žáci těší nejen na prázdniny, ale také na školní výlet. Nejstarší žáci základní školy si pomocí tabletů, které používají ve výuce, naplánovali výlet na nedalekou zříceninu hradu Radyni. Vyhledali si vlakové spoje, trasu po naučné stezce, která je dovede až k hradu a také si našli kontakt na infocentrum, kde jim paní učitelka domluvila termín komentované prohlídky. A tak se všichni těšili na 14. června. Žáci se sešli na nádraží ČD a měnili své teoretické plány v příjemnou realitu. Výlet se vydařil, bylo příjemné počasí, program měli hezky připravený a pověst O Radoušovi také zaujala. Věříme, že tento školní výlet zůstane na dlouhá léta v duších našich deváťáků, kteří z naší školy odejdou, aby s úsměvem a radostí vzpomínali na naši základní školu.

(Text připravila: A. Nekulová)