Stezkou Spejbla a Hurvínka na Ranč Šídlovák

Zveřejněno: 22. 5. 2024, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 99x

Nejstarší žáci se v polovině května vydali za zážitky na Stezku Spejbla a Hurvínka a Ranč Šídlovák. Na stezce se orientovali pomocí mobilní techniky a plnili nejrůznější aktivity, což se žákům velmi líbilo. Bezkonkurenční zážitek žákům přinesla jízda na koni, když si vyzkoušeli i jezdectví. Radostně si o něm povídali i druhý den ve škole. Ačkoliv měli někteří před jízdou trochu obavy z velkého zvířete, dokázali je překonat a posunuli tak hranice své osobní odvahy. V rámci tábornických dovedností si na ranči ještě opekli špekáček a náramně si na něm pochutnali. Z programu si odvezli hezké zážitky a těší se na další, plánují si totiž cestu do plzeňské ZOO.

(Text připravila: A. Nekulová)