Další zážitkové aktivity IX. třídy

Zveřejněno: 11. 6. 2024, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 56x

Žáci z IX. třídy pokračovali v zážitkových vzdělávacích aktivitách, které jim přinesly mnoho radosti a nových zkušeností. Společně se utkali v napínavém turnaji v bowlingu, kde se seznámili s pravidly a technikou hry. Navíc si zasoutěžili a zažili u toho spoustu zábavy. Dále navštívili fascinující Svět medúz v Praze, kde se dozvěděli mnoho zajímavých informací o těchto tajemných mořských tvorech a zároveň se nechali unášet jedinečnou show barevných světel. Nezapomenutelným zážitkem jistě byla virtuální realita v plzeňské aréně Virze, ve které se na chvíli vrátili pod mořskou hladinu, ale pak se pomocí brýlí přenesli do dalekého vesmíru, aby se v závěru mohli vrátit zpět na zem do dynamického prostředí automobilové rallye. Žáci měli možnost vyzkoušet si různé simulace a rozšířit si své obzory.

Žáci si z těchto aktivit odnesli nové poznatky, jedinečné zážitky, ale i upomínkové předměty a spoustu krásných vzpomínek.

Text připravila: A. Nekulová