Dárek pro maminky

Zveřejněno: 12. 5. 2021, zapsal: Alena Nekulová, přečteno: 119x

Ke Dni matek žáci III. A. vyrobili svým maminkám krásný dárek.
Jako první tvořili přáníčko, vyšili červené srdce, nalepili ho na čtvrtku v barvě, kterou má maminka nejraději a vlastnoručně napsali věnování. Protože všechny ženy, i maminky mají rády květiny, žáci jim vyrobili z krepového papíru takové, které nikdy nezvadnou.

Podobně tomu bylo i v jiných třídách. Například nejmladší žáci z I. B. vlastnoručně zasadili fialku, zhotovili velký papírový tulipán i stojánek pro něj a krasopisně opsali básničku pro maminku na papírovou tašku, ve které dárečky maminkám odnesli. Nejstarší žáci zase ví, jak je důležité správné náčiní do kuchyně. Maminkám proto na vaření ozdobili vypalovanou dřevěnou vařečku.

Výroba všech překvapení a nejrůznějších dětských dárků maminkám nebyla vůbec jednoduchá, ale vše se povedlo a jistě udělalo maminkám velkou radost.

(Text připravila: A. Nekulová)